Ogrodzenia z betonu architektonicznego

Ogrodzenie z betonu architektonicznego

Fani betonu architektonicznego wiedzą, że czasami mniej znaczy więcej. Właśnie z myślą o nich stworzyliśmy ofertę ogrodzenia z materiału, który kojarzymy z minimalizmem i elegancją w zupełnie nowej formie. Beton architektoniczny to materiał sprawdzający się we wnętrzach, nadając pomieszczeniom surowego i industrialnego charakteru. Z powodzeniem odnajduje się także na posesji, tworząc solidne i wyszukane ogrodzenie domu. Wybierz nowoczesne technologie, aby podążać z duchem czasu.

Jakie są zalety ogrodzenia z betonu architektonicznego?

Struktura bloczków z betonu jest trwała i odporna na wszelkie opady oraz niskie temperatury, co pozwala zachować świetny wygląd przez lata. Cechuje go wysoka trwałość. Lekka konstrukcja i duży rozmiar elementów zapewnia łatwy i sprawny montaż. W produkcji zastosowano keramzyt, który redukuje wagę produktu, co przekłada się także na niższą cenę transportu. Dodatkowo materiał ten ma właściwości dźwiękochłonne, co jest wartością dodaną w przypadku domów usytuowanych blisko jezdni. Każdy bloczek jest niepowtarzalny, ponieważ wszystkie elementy są wykonane ręcznie, a końcowy efekt zadowala estetyką i pasuje do każdego rodzaju zabudowy. Ponadto jako jedyna firma oferujemy nasze ogrodzenia z możliwością dobrania kamieni elewacyjnych tego samego rodzaju. Dzięki temu zachowasz jednolitą powierzchnię na swojej ścianie.

Montaż betonu architektonicznego
Towar przygotowujemy na zamówienie. Wznoszenie płotu nie stanowi problemu. Możesz zlecić nam pracę montażowe, albo samodzielnie postawić ogrodzenie z betonu architektonicznego. Nasza ekipa chętnie wykona pracę za Ciebie. Gdy jednak wolisz samemu zmierzyć się z montażem, koniecznie zobacz nasz film instruktażowy, który poprowadzi Cię przez wszystkie etapy pracy.

Ustalmy szczegóły

Z Walmar dokonasz darmowej wyceny produktów i usług. Dowiedz się, jaka będzie cena realizacji wraz z montażem lub bez.
Podpowiemy także jakie rozwiązania sprawdzą się na Twoim podwórku i pomożemy w kwestii wyliczenia potrzebnej ilości bloczków i daszków.
Nasi eksperci czekają na Twój telefon i mail. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nie czekaj.

 

Firma nie odpowiada za możliwe różnice kolorystyczne związane z zamówieniem bloczków i daszków z różnych partii. Wynikają one z dostaw surowców oraz specyfikacji produkcji. 

Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz