Kamień dekoracyjny – Ena

Płytki Ena stworzono dla fanów symetrycznych kształtów i porządku. Kolekcja daje możliwość kreowania własnych kompozycji, a bogata paleta kolorów pozwoli optymalnie dopasować odcień do własnych wymagań. W zestawie znajdziesz kolor biały, piaskowy, piaskowy cieniowany, klinkierowy, czerwony, brązowy i grafitowy. Kolekcja łączy w sobie klasykę i nowoczesne wzornictwo, które wymyka się utartym schematom.
Dlaczego warto wybrać płytki dekoracyjne Ena?
Mimo wykorzystania wielu pionowych i poziomych linii, płytki z kolekcji Ena nie są monotonne. To duży plus w uniwersalnych stylizacjach, które pasują do każdego rodzaju pomieszczeń i elewacji budynku. Plusem tego wzoru jest łatwe dopasowanie odcieni do charakterystyki pomieszczenia, na który składa się kolor ścian, podłoga i ogólny wystrój wnętrza. Niezależnie, czy wybierzesz ciepłe odcienie, czy nieco chłodniejsze tonacje – Ena zawsze będzie wyglądać dobrze. Walory płytek znakomicie podkreśli punktowe oświetlenie. Postaw na kamień dekoracyjny dla osób ceniących klasykę i sprawdzone rozwiązania.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz