Ogrodzenia drewnopodobne Dedro

Ogrodzenia drewnopodobne Dedro
Wiesz, dlaczego warto postawić u siebie ogrodzenia drewnopodobne? To rozwiązanie jest niezwykle trwałe i estetyczne, a przy tym łatwe w utrzymaniu. Nie dość, że do złudzenia przypominają ogrodzenie drewniane, to jeszcze nie wymagają ciągłej konserwacji. Wiernie oddają piękno deseni, które docenią nawet najwięksi fani tego surowca. Ogrodzenia drewnopodobne Dedro są solidnie wykonane, co sprawia, że wyglądają dobrze przez długie lata. Ponadto są znacznie tańsze niż klasyczne ogrodzenia drewniane.
Dlaczego akurat Dedro?
Połączenie klasyki i nowoczesności zachwyca zawsze. Tak jest i tym razem bowiem unikalny design pasuje zarówno do nowoczesnych posiadłości, jak i klasycznych domków jednorodzinnych. Faktura starej deski nadaje aranżacji ciepła i naturalności, których na próżno szukać w nowoczesnych tworzywach. Dodatkowo cały projekt oparty jest o masę keramzytobetonową, czyli innowacyjny materiał zapewniający łatwy montaż i trwałość.

Jako jedyni na rynku oferujemy produkt z możliwością dobrania kamieni elewacyjnych tego samego rodzaju. Dzięki temu cała kompozycja będzie stanowiła spójną całość.

Gdzie można użyć materiału drewnopodobnego?
Tak samo jak ogrodzenie drewniane, model Dedro znakomicie sprawdzi się na Twojej posesji. Poza wyznaczaniem granic działki materiału można użyć do ekspozycji elewacji budynku. Nasza bogata paleta kolorystyczna pozwoli dobrać odpowiedni fason dla siebie.
Montaż ogrodzenia drewnopodobnego Dedro
Mamy doświadczenie w instalacji autorskich rozwiązań. Jeśli chcesz skorzystać z oferty, możesz zdać się na ekipę specjalistów lub dokonać montażu samodzielnie. Zamów usługę montażu lub zobacz jak krok po kroku postawić ogrodzenie u siebie. Dzięki modułom nie trzeba mieć fachowej wiedzy, aby tego dokonać.

Ustalmy szczegóły

Produkty Walmar znajdziesz w firmowym sklepie i hurtowniach, z którymi współpracujemy.
Jeśli masz wątpliwości co do wyliczenia ilości bloczków i daszków, chętnie pomożemy.

Firma nie odpowiada za możliwe różnice kolorystyczne związane z zamówieniem bloczków i daszków z różnych partii. Wynikają one z dostaw surowców oraz specyfikacji produkcji. 

Zamówisz u nas również montaż i dokonasz darmowej wyceny całej realizacji. Czekamy na Twój kontakt.

Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz