Kamień dekoracyjny – Tryja

Nowoczesny styl z nutą tradycji to Tryja – kamień dekoracyjny oparty na prostocie i sprawdzonych rozwiązaniach. Można zainstalować go zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Poznaj kolekcję, która jest dostępna w sześciu tonacjach kolorystycznych, w wersji klasycznej oraz cieniowanej. Wybierz odcień biały, klinkierowy, brązowy, piaskowy, piaskowy cieniowany lub grafitowy. Dopasuj odpowiedni model do własnych wymagań!
Dlaczego warto wybrać płytki dekoracyjne Tryja?
Kamień ozdobny jest coraz częściej stosowany w aranżacji wnętrz na całym świecie. Produkty Walmar mają dedykowany system instalacji modułów, za pomocą którego montaż jest tylko formalnością. Poza tym płytki dekoracyjne Tryja dobrze wyglądają nawet po upływie wielu lat i skutecznie odmieniają oblicze wnętrz i elewacji budynków. Płytki nie wymagają fugowania, są odporne na czynniki atmosferyczne i znakomicie wpisują się w każdy typ architektury. Kamienie równie dobrze sprawdzą się przed wejściem do domu, jak i w przestronnym salonie. Postaw na cegłę, która nigdy nie wyjdzie z mody.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz