Kamień dekoracyjny – Pende

Dla osób chcących się wyróżnić przygotowaliśmy coś specjalnego. Pende to odzwierciedlenie kamienia łupanego, który można wkomponować w każdy typ wnętrza. Niesymetryczne, bryły na myśl przywodzą naturę. Tu nie ma powtarzalności, ale kształty ciekawe i miłe dla oka. Kolekcja Pende sprawia, że domowa aura będzie odczuwalna jeszcze bardziej, a ekspozycja pozwoli Ci się zachować oryginalność w klasycznej formie. Fason kamienia jest dostępny w kolorze patynowanym. Stanowi świetnie urozmaicenie kompozycji kuchni, przedpokoju oraz salonu.
Dlaczego warto wybrać płytki dekoracyjne Pende?
Nasze produkty zaskarbiły serca klientów przez aspekty wizualne i praktyczne. Lekkie płytki gwarantują dogodny transport i łatwy montaż, a niecodzienne podejście do tworzenia wzorów zrodziło zestawy niespotykane dotąd na rynku. Płytki dekoracyjne Pende są nietuzinkowe. Łączą w sobie wartości tradycji i nowoczesności. Dają nowe spojrzenie na aranżację wnętrz i odkrywają nowe możliwości zagospodarowania domowej przestrzeni. Odważ się być unikalny!
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz