Beton architektoniczny

Przedstawiamy materiał, który ostatnimi czasy podbił serca projektantów wnętrz. Beton architektoniczny w surowej formie nawiązuje do stylu industrialnego. Równie dobrze prezentuje się w domach o dużych metrażach, jak i tych bardziej przytulnych wnętrzach. Co istotne, płyty z betonu architektonicznego poza funkcją wizualną, izolują pomieszczenie i poprawiają akustykę wnętrza. Świetnie wyglądają na ścianach, gdzie w kompozycji mebli i dodatków tworzą niepowtarzalny klimat, nawiązujący stylistyką do przestrzeni loftowych.
Dlaczego warto wybrać płyty Walmar?
Beton architektoniczny naszej produkcji jest lżejszy od produktów konkurencji. Wszystko przez użycie keramzytu, którym wzbogacono beton architektoniczny. Niska waga płyt sprzyja łatwemu montażowi i ułatwia transport produktu do klienta. Zobacz wersję gipsową najczęściej wybieraną do wnętrz
Gdzie zastosować beton architektoniczny?
Wyobraź sobie salon i sypialnie z zupełnie nową aranżacją. Beton świetnie eksponuje ściany i wpisuje się w aranżację pomieszczeń dziennych oraz miejsc pracy. Łatwo dopasujesz go do biur i sal konferencyjnych. Sprawdzi się zarówno w domu, jak i przestrzeniach publicznych. Można także wykończyć nim elewację domu, firmy, działki, czy garażu.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz