Ogrodzenie imitacja piaskowca Tesera

Ogrodzenie imitacja piaskowca Tesera

Jeśli chcesz odmienić swoją posesję, wybierz imitację piaskowca Tesera. Wersja dostępna w siedmiu kolorach znakomicie oddaje elegancję kamienia, który uchodzi za luksusowy i ponadczasowy. Podobnie jak ogrodzenie z piaskowca ogrodzenie jest łupane, przykuwa wzrok i stawia dom w zupełnie nowym świetle. Imitacja piaskowca jest tańsza niż kruszec w oryginalnej postaci, a przy tym równie trwała i łatwiejsza w konserwacji. Dzięki zastosowaniu technologii lekkiego keramzytobetonu barwionego w masie ogrodzenia Walmar nie wymagają malowania. Ponadto bloczki można montować bezpośrednio na fundamencie, a nacięcie daszków pozwala łatwo odprowadzać wodę. Moduły sprawiają, że konstrukcja jest jednocześnie trwała i łatwa w budowie.

Czym wyróżnia się ogrodzenie Tesera?

To jedyne takie ogrodzenie w Polsce. Zastosowane rozwiązania są odporne na warunki pogodowe, przez co można stawiać na nie w terenach górzystych i miejscach występowania regularnych opadów. Prezentowana imitacja w odróżnieniu od ogrodzenia z piaskowca jest natomiast lekka, dzięki czemu każdy może zamontować elementy samodzielnie. Keramzytobeton pełni także funkcję ozdobną, która znacznie podnosi walory wizualne całego domu. Dzięki wykorzystaniu klasycznego wzoru ogrodzenie Tesera pasuje zarówno do posiadłości prywatnych jak i do firm oraz placówek publicznych. Ogrodzenie z piaskowca to klasyczne piękno nigdy nie wychodzi z mody. Jako jedyni na rynku dobieramy kamienie elewacyjne tego samego rodzaju, przez co konstrukcja stanowi spójną całość.
Montaż ogrodzenia imitującego piaskowiec
Towar przygotowujemy na zamówienie. Jeśli masz problem z montażem, zdaj się na naszą ekipę. Specjaliści chętnie dokonają instalacji bloczków i daszków w wyznaczonym miejscu. Lekkie moduły można również zamontować samodzielnie. Zobacz film instruktażowy, który przeprowadzi Cię przez proces stawiania ogrodzenia krok po kroku.

Ustalmy szczegóły

Towar przygotowujemy na zamówienie. Z chęcią zajmiemy się wyliczeniem ilości bloczków i daszków.
Podpowiemy jak zrealizować projekt najlepiej i jak będzie wyglądał ewentualny montaż.

 Z nami dokonasz darmowej wyceny i ustalisz wszystkie niezbędne szczegóły. Czekamy na telefony i maile.

 

Firma nie odpowiada za możliwe różnice kolorystyczne związane z zamówieniem bloczków i daszków z różnych partii. Wynikają one z dostaw surowców oraz specyfikacji produkcji. 

Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz