Kamień dekoracyjny – Ohto

Odkryj połączenie surowości i natury, która ujawnia się w modernizmie. Model płytek dekoracyjnych Ohto przypomina wnętrze lodowca. Charakteryzuje go drobny wzór ułożony poziomo, który zaprojektowano dla nowoczesnych domów. Nie ważne czy użyjesz go we wnętrzu, czy na elewacji budynku. Wszędzie zrobi dobre wrażenie. Zwłaszcza jeśli zostanie dodatkowo oświetlony ledami lub światłem klasycznym.
Jak wykorzystać płytki dekoracyjne Ohto?
Nie dość, że model jest ponadczasowy, to jeszcze można go zamontować zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynku. Znakomicie wygląda przed wejściem i jako obwódka okna lub drzwi balkonowych. Kamień ozdobny jest mrozoodporny i nie wymaga fugowania. W środku stworzy unikalną atmosferę. Tonacja kolorystyczna wpasuje się w wystrój w salonie, pokoju dziennym oraz sypialni. Ciemna cegła znakomicie kontrastuje z jasnym pomieszczeniem, czyniąc każdy pokój bardziej przytulnym. Za sprawą łatwej instalacji płytki dekoracyjne Dijo montuje się sprawnie, bez udziału ekipy specjalistów.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz