Kamień dekoracyjny – Deka

Klasyczna cegła nie wychodzi z mody – jest trwała i ponadczasowa. Model Deka to kamień dekoracyjny będący jej wiernym odzwierciedleniem. Imitacja w odróżnieniu od żywej cegły jest łatwa w montażu i bardzo praktyczna. Deka występuje w kolorach: cegła biała, cegła grafitowa, cegła piaskowa i cegła beżowa. Szeroki wybór i innowacyjny system sprawiają, że jej zastosowanie praktycznie nie ma ograniczeń i pasuje do każdego typu wnętrza.
Jak montuje się kamień dekoracyjny Deka?
Bezfugowa cegła nie sprawia problemów w montażu – za pomocą pacy naciągamy biały klej na odpowiednio przygotowaną wcześniej ścianę. W ten sposób tworzy się 3-5 mm warstwa, w którą wklejamy kamień dekoracyjny. Dzięki takiej technice nie musimy martwić się o jej fugowanie, bo fuga tworzy się sama.
Dla kogo jest kolekcja Deka?
Cegły spodobają się zwolennikom klasycznych rozwiązań. Za ich pomocą można udekorować wybraną ścianę, lub tylko jej fragment. Kolor cegieł łatwo można dobrać do koloru farb lub tapet na ścianach oraz koloru mebli i dodatków. W ten sposób wymarzona aranżacja jest na wyciągnięcie ręki.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz