Polski producent płytek kamienio-podobnych i systemów ogrodzeniowych

Od przeszło 25 lat dostarczamy Klientom kamień dekoracyjny, służący do zastosowania w budynkach oraz jako kamień elewacyjny. Produkujemy również niepowtarzalne i trwałe systemy ogrodzeniowe, które stanowią kompromis pomiędzy funkcjonalnością a elegancką estetyką. Dlaczego warto postawić na produkty Walmar?

Niepowtarzalne produkty

Produkujemy efektowne systemy ogrodzeniowe kamieniopodobne, betonowe i imitujące drewno oraz kamienie dekoracyjne, które dodadzą uroku każdej architekturze.

Łatwy montaż systemów ogrodzeniowych

Nasze systemy ogrodzeniowe przeznaczone są do samodzielnego montażu – dostarczamy szczegółową instrukcję do każdego zakupionego ogrodzenia.

Duża odporność materiałów

Struktura kamieni oraz systemów budowy ogrodzeń jest bardzo trwała, odporna na działanie warunków atmosferycznych oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Kompleksowa obsługa Klienta

Zapewniamy obsługę od A do Z – przyjedziemy do Klienta, wymierzymy oraz doradzimy rozwiązania dopasowane do rodzaju architektury oraz jej przeznaczenia.

Darmowa wycena

Gwarantujemy bezpłatną wycenę naszych produktów – jesteśmy w stanie sporządzić kosztorys na podstawie zdjęć, schematów czy szkiców dostarczonych droga mailową.

Nowoczesne technologie produkcyjne

Mamy przystosowane i nowoczesne hale – produkujemy w oparciu o specjalistyczne technologie obróbki termicznej, stosujemy masy keramzytobetonowe oraz posiadamy innowacyjne metody odlewu bloczków.

Ponad 25 lat doświadczenia i setki zadowolonych Klientów

Zaufaj firmie z dużym doświadczeniem – pomożemy Ci wybrać odpowiednie systemy do Twojego domu.

Bezpiecznie dostarczymy Twoje ogrodzenie:

  • Wykwalifikowana kadra specjalistów czuwa nad całym przebiegiem produkcyjnym systemów ogrodzeniowych
  • Pakujemy zamówienie w bezpieczny sposób aby towar nie uległ uszkodzeniu i zabrudzeniu podczas transportu
  • Zapewniamy sprawną transakcję oraz pewną, szybką dostawę na terenie całego kraju.

Specjalistyczna wiedza i atrakcyjne warunki współpracy

Od ponad 25 lat aktywnie działamy na rynku, oferując Klientom doskonały kamień dekoracyjny, systemy budowy ogrodzeń oraz inne rozwiązania ogrodowe. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz specjalistyczną wiedzę na temat naszych produktów i rozwiązań.

Realizujemy zamówienia na każdą skalę – współpracujemy zarówno z odbiorcami hurtowymi, jak i osobami prywatnymi. Przygotujemy rozwiązania oraz dostarczymy w krótkim czasie.

Pełna dostępność wszystkich produktów Walmar

Jako producent zapewniamy pełną dostępność towarów i duże stany magazynowe:

  • systemów ogrodzeń budowlanych
  • kamieni dekoracyjnych
  • paneli 3D oraz rozwiązań do ogrodu i na taras.