Poznaj Nas lepiej

O nas
Mówi się, że jedyny pewnik w życiu to zmiana. Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków. Firma Walmar jest tam, gdzie spotyka się funkcjonalność i estetyka oraz tam, gdzie można poczuć się jak w domu.
Ponad 25 lat wytwarzamy systemy ogrodzeniowe, deski tarasowe, kamień zewnętrzny imitacje kamienia, imitacje drewna oraz kamienie dekoracyjne i panele 3D, które zdobią wnętrza i posesje. Współpracujemy z hurtowniami na terenie całej Polski i ciągle pozyskujemy nowych partnerów handlowych. Jesteśmy dumnym producentem, który za cel postawił sobie tworzenie innowacyjnych wzorów kamieni dekoracyjnych i finalizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Współpracując z nami, wspierasz polski kapitał i ekologię.
Nasze produkty powstają w nowoczesnych halach produkcyjnych, przy wykorzystaniu technologii obróbki termicznej, masy keramzytobetonowej i metodzie odlewu bloczków. Kamienie dekoracyjne są wykonywane ręcznie. Gotowe wyroby dostarczamy do klienta, dokonując ewentualnego montażu na miejscu, choć instalacji można dokonać także samodzielnie. Czuwamy nad wszystkim od A do Z, przez co czujemy się odpowiedzialni za efekt końcowy.
Kontaktując się z biurem obsługi, możesz liczyć na fachowe porady i kontakt na każdym etapie realizacji projektu. Dokonujemy wyceny na podstawie zdjęć, schematów czy szkiców dostarczonych droga mailową. Chętnie doradzamy w kwestii doboru najlepszych możliwych wariantów, co owocuje zadowoleniem klientów. Nasza kadra to sztab specjalistów, dla których praca w branży budowlanej to przygoda i pasja. Właśnie dlatego działamy prężnie bez względu na skalę projektu!
Współpraca

Jesteś deweloperem, architektem lub prowadzisz firmę budowlaną i szukasz nietypowych rozwiązań, idealnych do zaproponowania Twoim klientom? Nawiąż z nami współpracę, a zapewnimy wszystkie materiały na czas. Z naszymi systemami ogrodzeniowymi oraz kamieniami ozdobnymi możesz stworzyć niepowtarzalne projekty, które trafią w gust odbiorców.

Wiemy, jak wygląda współpraca z hurtowniami. Jeśli prowadzisz taką działalność, włącz do swojej oferty kamienie dekoracyjne, panele 3D oraz systemy budowy ogrodzeń. Zostań dystrybutorem firmy, która szanuje swoich partnerów handlowych. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień.

Z chęcią nawiążemy kontakt z inwestorami, którzy tak jak my, uwierzą w możliwości firmy Walmar. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy i dobrą komunikację.

Jeśli oferta dotyczy właśnie Ciebie, nie zwlekaj. Być może od sukcesu dzieli Cię tylko jeden telefon lub mail.

Referencje
Trwałe produkty naszego autorstwa przejdą próbę czasu. Przedstawiamy udane realizacje, którymi możemy się chwalić z dumą.
Zobacz nasze systemy ogrodzeniowe, deski tarasowe, altany, kamień dekoracyjny i panele 3D. Lista udanych projektów wciąż rośnie.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz