Deski tarasowe

Szukasz idealnego rozwiązania do domu i ogrodu? Deski tarasowe z keramzytobetonu to innowacja. Wierna imitacja drewna pozwala zapomnieć o konserwacji, która jest uciążliwa w przypadku korzystania z żywego surowca. Panele keramzytobetonowe wymagają jedynie impregnacji po zamontowaniu, która znacznie ułatwi ich późniejsze czyszczenie. Co więcej, lekkie płytki sprawdzą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, podczas gdy drewniany deseń idealnie łączy się każdym typem zabudowy i motywami roślinnymi. Stwórz wymarzoną kompozycję u siebie. Odkryj deski na taras w nowej formie.
Deska tarasowa do domu i ogrodu
Deski na taras firmy Walmar charakteryzuje wytrzymałość. Produkt nie odkształca się pod wpływem temperatury, przez co znakomicie pasuje do przestrzeni odsłoniętych, takich jak balkon, taras, czy ogród lub działkę. Ponadto deski tarasowe nie pobierają zimna z ziemi i pasują na ścieżki, alejki, pod altanki, ganki, grille, czy place zabaw. Nieduży współczynnik przenikania ciepła oraz nasiąkliwości sprawia, że są one niezawodne w każdych warunkach. Wybierz deski tarasowe do wykończenia domu, firmowej filii oraz obiektów publicznych.
Jak prawidłowo układać deski tarasowe?
Spróbuj własnych sił w układaniu desek na swojej posesji. W tym celu przeczytaj nasze wskazówki montażowe (link), które odpowiadają na najczęściej zadawane pytania klientów. Dokument sporządziliśmy na bazie wielu lat doświadczenia w branży.

W razie wątpliwości pomoc znajdziesz w zakładce kontakt.

Ustalmy szczegóły

Deski keramzytobetonowe są do kupienia w naszym sklepie oraz w hurtowniach, z którymi współpracujemy. Towar przygotowujemy na zamówienie. O szybkości realizacji zlecenia poinformujemy każdego z osobna. Czas wykonania jest zależny od wielkości projektu.

Opowiedz nam o swoich planach, a my zrobimy resztę. Wyliczymy ilość potrzebnych desek, dokonamy darmowej wyceny i doradzimy najlepszy sposób wykonania. Czekamy na Twój kontakt!

Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz