Kamień dekoracyjny – Dedro

Płytki drewnopodobne to harmonia zachowana między klasyką a modernizmem. Wierne odwzorowanie deseni drewna sprawia, że płytki wyglądają naturalnie i doskonale komponują się z roślinnością i architekturą. Poznaj aranżację, która zlewa się z daleka i pięknie eksponuje podwórze przy bliższym kontakcie. Materiał drewnopodobny jest łatwy w eksploatacji i nie trzeba go co roku konserwować, tak, jak żywego drewna. Po dokonaniu montażu wystarczy tylko nałożyć impregnat, który ułatwi konserwację w przyszłości. Dodatkowo płytki drewnopodobne nie potrzebują fug, są odporne na warunki atmosferyczne i dostosowane do każdego typu zabudowy. Można je kłaść na zewnątrz i wewnątrz pomieszczenia.
Jaki kolor płytek Dedro będzie najlepszy?
Przedstawiamy bogatą paletę odcieni płytek Dedro. Znajdziesz w niej imitacje drewna wysokiego gatunku, do którego należy choćby dąb, mahoń, palisander, czy kasztan. Szeroki wybór sprawia, że z powodzeniem dopasujesz je do warunków Twojego domu i ogrodu. Postaw na wysoką klasę i solidne wykonanie, które będzie służyć latami.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz