Kamień dekoracyjny – Eksi

Przenieś maltańskie budowle z piaskowca do swojego domu. Płytki dekoracyjne Eksi zaprojektowano w klimacie śródziemnomorskim, który urzeka naturalnością kształtów i palonym kolorytem. W tym zestawie kształt kamieni na płytkach jest zupełnie przypadkowy, co nie stoi na przeszkodzie, by aranżacja wyglądała efektownie. Całą kompozycję podkreślają promienie słońca wpadające przez okna, a cieniowany deseń w tonacji piaskowca sprawia wrażenie łagodnej elegancji, która przełamuje ostre krawędzie i jaskrawe kolory.
Gdzie położyć płytki dekoracyjne Eksi?
Kolekcja Eksi znakomicie odnajduje się w kuchniach i salonach. Płytki przeznaczone są do montażu we wnętrzach. Mogą stanowić świetne uzupełnienie aranżacji w korytarzu, przedpokoju, holu i gabinecie. Z płytek można tworzyć nieregularne kształty wedle uznania. Choć mamy do dyspozycji tylko jeden odcień, ilość kombinacji jest tutaj imponująca. Dodajmy tylko, że płytki nie wymagają fugowania, a ich instalacją poradzą sobie osoby, które nie mają doświadczenia w branży budowlanej.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz