Kamień dekoracyjny – Dijo

Surowość w nowej odsłonie może zadowolić nawet najbardziej wybrednych dekoratorów wnętrz. Poznaj Dijo, czyli kolekcję płytek dekoracyjnych imitujących cegłę znaną z wcześniejszych epok. Ma ona fakturę kamienia łupanego o regularnych kształtach. Powłoka posiada delikatny połysk, który widowiskowo odbija światło. Wzór dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych: w kolorze białym, piaskowym cieniowanym, piaskowym, grafitowym, czerwonym i brązowym. Dopasuj go do swoich potrzeb!
Dlaczego warto wybrać płytki dekoracyjne Dijo?
Nie dość, że model jest ponadczasowy, to jeszcze można go zamontować zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynku. Znakomicie wygląda przed wejściem i jako obwódka okna lub drzwi balkonowych. Kamień ozdobny jest mrozoodporny i nie wymaga fugowania. W środku stworzy unikalną atmosferę. Tonacja kolorystyczna wpasuje się w wystrój w salonie, pokoju dziennym oraz sypialni. Ciemna cegła znakomicie kontrastuje z jasnym pomieszczeniem, czyniąc każdy pokój bardziej przytulnym. Za sprawą łatwej instalacji płytki dekoracyjne Dijo montuje się sprawnie, bez udziału ekipy specjalistów.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz