Kamień dekoracyjny – Efta

Nieregularny kształt płytek Efta przenosi nas mentalnie do Egiptu. Kolekcja inspirowana starożytną architekturą jest niezwykle efektowna. Wszystko przez wypukłe formy i światłocień, który automatycznie przyciąga wzrok. Kamień dekoracyjny dostępny jest w pięciu odcieniach – białym, piaskowym, beżowym, patynowanym i grafitowym. Do każdego z odcieni dodano brokat, który dodatkowo potęguje efekt.
Gdzie położyć płytki dekoracyjne Efta?
To świetne rozwiązanie do Twojego salonu, pokoju dziennego, przedpokoju czy łazienki. Za sprawą systemu modułowego z płytek możesz uzyskać wymarzony kształt, który może być klasyczny lub nieregularny. W przeciwieństwie do innych kolekcji Efta jest przeznaczona tylko do wnętrz. Płytki nie wymagają fugowania i są łatwe w montażu. Warto zadbać także o dobre oświetlenie, które podkreśli cały efekt przestrzenny płytek i pozwoli uzyskać wyjątkową atmosferę w Twoim gniazdku. Dekoracyjne płytki znajdują zastosowanie także w pomieszczeniach służbowych, holach, czy korytarzach. Zaplanuj ich montaż tam, aby poczuć klasę i szyk.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz