Kamień dekoracyjny – Tesera

Poznaj płytki dekoracyjne inspirowane Wielkim Kanionem Kolorado. Barwne kompozycje wyglądem nawiązują do potężnych formacji skalnych Stanów Zjednoczonych. To idealna propozycja dla osób kochających prostotę i nowoczesność w swoim domowym zaciszu. Dedykujemy je osobom żywiołowym i ciekawym świata.

Gdzie położyć płytki dekoracyjne Tesera?

Funkcjonalne rozwiązanie sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W pomieszczeniach płytki wyeksponują wybrany przez Ciebie obszar, nadając unikalnego charakteru. Świetnie sprawdzają się w korytarzach i holach. Na zewnątrz można je zainstalować na elewacji, gdzie stworzą jednolity deseń. Co ważne płytki pasują zarówno do dużych, jak i niewielkich pomieszczeń, w których rzucają się w oczy gościom i domownikom.
Jaki kolor płytek Tesera wybrać?
Wśród bogatej oferty prezentujemy kolor klinkierowy, szary, brązowy, biały, grafitowy, piaskowy i beżowy. Niektóre z odcieni są zadymione, co dodatkowo nadaje im unikalnego charakteru. Płytki dekoracyjny ułożone w odpowiedniej konfiguracji tworzą ciekawe wzory. Ich użycie udowadnia tezę, że piękno nie musi być wcale banalne.
Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz