Postaw na sprawdzonego partnera – wybierz polskiego producenta

Nasza firma nieustannie się rozwija, zyskując przy tym ugruntowaną na rynku pozycję. Dołącz do naszych kontrahentów – stawiamy na jasne warunki współpracy

Produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy systemy ogrodzeniowe oraz kamień dekoracyjny, który można wykorzystać zarówno podczas budowy domu, jak i jego remontu. Jesteś deweloperem lub architektem i szukasz nietypowych rozwiązań, idealnych do zaproponowania Twoim Klientom? Nawiąż z nami współpracę, a zapewnimy wszystkie materiały gotowe zawsze na czas. Z naszymi systemami ogrodzeniowymi oraz kamieniem możesz stworzyć niepowtarzalne projekty, które trafią w gust każdego Klienta.

Prowadzisz hurtownię? Zwiększ liczbę Klientów, włączając do swojej oferty kamienie dekoracyjne, panele 3D czy systemy budowy ogrodzeń, które są chętnie wykorzystywane zarówno przez osoby prywatne, jak i inwestorów czy architektów.

Zostań jednym z naszych dystrybutorów

Nawiążemy współpracę z hurtowniami, deweloperami, architektami, wykonawcami oraz monterami ogrodzeń.

Przekonaj się, jak wygląda współpraca z profesjonalnym producentem

Dołącz do grona naszych dystrybutorów – nawiąż współpracę z firmą z dużym doświadczeniem. Oferujemy szeroki pakiet korzyści oraz lojalna współpracę, respektującą Twoje potrzeby.

Współpraca z Walmar oznacza wiele korzyści – zapewniamy dopracowane jakościowo produkty, a także przystępne, krótkie terminy realizacji zamówień. Jednak to nie wszystko, co możemy zaproponować naszym stałym kontrahentom. Stawiamy na przejrzyste warunki współpracy i dobrą komunikację. Naszym atutem jest kompleksowa oferta oraz konkurencyjne ceny hurtowe.

Skontaktuj się z nami, by nawiązać współpracę. Nasz doświadczony zespół odpowie na wszelkie pytania i przedstawi szczegółowe warunki handlowe.

Poznaj naszą ofertę produktów z keramzytobetonu

Produkujemy trwałe, odporne na uszkodzenia oraz odkształcanie deski tarasowe oraz kamień zewnętrzny wykonany z keramzytobetonu. To materiał budowlanych naturalnego pochodzenia, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.

Nasze kamienie zewnętrzne z keramzytobetonu chrarakteryzują się dużą dźwiękochłonnością. Ich zastosowanie zmniejsza uczucie hałasu i odgłosów z ulicy. Świetnie nadaje się do obłożenia elewacji zewnętrznych. Są także w pełni mrozodoporne i neutralizują niekorzystne oddziaływanie fal z cieków wodnych.

Deski tarasowe z keramzytobetonu to znakomita alternatywa dla drewna i kompozytu. Doskonale się prezentują, a jednocześnie są odporne na warunki atmosferyczne, grzyby, pleśń oraz wysoką wilgotność (można stosować je, np. wokół basenów). Co istotne, deski tarasowe z keramzytobetonu nie odkształcają się, są łatwe w układaniu.

Produkujemy deski tarasowe, które nie blakną od promieni słonecznych, nie wypaczają się oraz nie nagrzewają się. Dodatkowo keramzytobeton należy do tzw. ciepłych betonów, co znacza, że płyty nie pobierają zimna z podłoża i można chodzić po nich boso także w zimne wieczory.

Dla naszych partnerów oferujemy szeroki wybór różnych rodzajów desek tarasowych oraz atrakcyjne warunki zakupów hurtowych.