Ogrodzenie łupane imitacja piaskowca

Nowoczesny system TESERA to ogrodzenie łupane imitacja piaskowca, które oferujemy w siedmiu dostępnych kolorach. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja sprawia, że montaż jest niezwykle łatwy. Dzięki zastosowaniu najnowszej  technologi lekkiego keramzytobetonu barwionego w masie, nasze ogrodzenia nie wymagają malowania. Bloczki można montować bezpośrednio na fundamencie, a daszki posiadają specjalne nacięcia w celu odprowadzenia wody. Jesteśmy jedynym producentem tego typu systemu ogrodzeniowego w Polsce.

Ogrodzenie TESERA

TESERA to ogrodzenie imitacja piaskowca, posiada wiele cech, które wyróżniają je spośród innych, podobnych produktów dostępnych na rynku:

  • poszczególne elementy charakteryzują się wielką trwałością, dzięki czemu spełniają swoje funkcje przez długie lata, ponadto są odporne na mróz i inne czynniki atmosferyczne,

  • dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, dzięki czemu można dopasować produkt do elewacji domów, swoich preferencji i panującego stylu, w ten sposób wszystko jest spójne i pasuje do siebie, tworząc niepowtarzalny klimat,

  • elementy są lekkie, w przeciwieństwie do prawdziwego kamienia, znacznie ułatwia to montaż,

  • bloczki z keramzytobetonu dodatkowo są bardzo ozdobne, dzięki czemu wpływają na uatrakcyjnienie okolicy domu.

Jak montować ogrodzenie imitujące piaskowiec?

Przy problemach z montażem naszego ogrodzenia prosimy o zapoznanie się ze specjalnie przygotowaną instrukcją montażową. Dodatkowo polecamy obejrzenie poniższego filmiku:

W przypadku problemów z wyliczeniem potrzebnych ilości bloczków i daszków, zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny.

Ogrodzenie łupane imitacja piaskowca – ceny elementów

Zapraszamy do współpracujących z nami hurtowni lub naszego firmowego sklepu internetowego by zobaczyć ceny poszczególnych elementów. Zachęcamy także do kontaktu z nami.

Elementy Systemu TESERA

ARANŻACJE OGRODZENIA TESERA

REALIZACJE OGRODZENIA U NASZYCH KLIENTÓW

Paleta kolorów

Tesera Biała

Tesera Biała

Tesera Piaskowa

Tesera Piaskowa

Tesera Szara

Tesera Szara

Tesera Klinkierowa

Tesera Klinkierowa

Tesera Grafitowa

Tesera Grafitowa

Tesera Brązowa

Tesera Brązowa

Tesera Beżowa

Tesera Beżowa
INFORMACJA:

W zależności od typu i ustawień monitora, kolory przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od rzeczywistych.

Galeria

INFORMACJA:

W galerii znajdują się zdjęcia przesłane do nas przez Klientów i Wykonawców. W zależności od typu i ustawień monitora, kolory przedstawione na zdjęciu, mogą się różnić od rzeczywistych. Kolor może zależeć od indywidualnych ustawień aparatu fotograficznego.