Ogrodzenie drewnopodobne DEDRO

Ogrodzenie drewnopodobne DEDRO z keramzytobetonu

Nasze ogrodzenie drewnopodobne jest produkowane z największą starannością, gdzie każdy bloczek jest dopracowany w najmniejszym szczególe, jednak nie zawsze taki sam.  Cechuje się również niepowtarzalnym charakterem imitacji drewna tworząc atmosferę sielskości i spokoju.

Jest ponadczasową, idealną oprawą architektury eksponującej drewno na elewacji. Ogrodzenie powstaje dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w postaci masy keramzytobetonowej i doskonale łączy nowoczesność z klasyką. Szeroka paleta kolorów sprawia, że nasze ogrodzenie trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Faktura starej deski nadaje mu niezwykle naturalny efekt, i niewątpliwie, oryginalny, drewnopodobny wygląd obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Ogrodzenie palisadowe – więcej informacji

Niektórzy właściciele posesji od zawsze marzyli o drewnianym, majestatycznym ogrodzeniu, jednak rzeczywistość finansowa oraz skomplikowana konserwacja sprawia, że pomysł ogrodzenia z drewna spalił na panewce.

Jak zrobić ogrodzenie drewnopodobne z gotowych elementów?

Masz problem z zamontowaniem ogrodzenia? W naszej specjalnie przygotowanej instrukcji montażowej opisane jest krok po kroku jak powinno się wykonać ogrodzenie. Dodatkowo polecamy obejrzenie poniższego filmiku:

Bloczki i daszki – ceny i wymiary

Po informacje dotyczące cen i produkowanych wymiarów zapraszamy do naszego firmowego sklepu oraz do wspólpracujących z nami hurtowni.

W przypadku problemów z wyliczeniem potrzebnych ilości bloczków oraz daszków, zapraszamy do wysłania zapytania dotyczącego darmowej wyceny.

PALETA KOLORÓW

nowa paleta kolorów dedro

Elementy systemu ogrodzeń DEDRO

ARANŻACJE OGRODZENIA DEDRO