Deski keramzytobetonowe i pieńki ogrodowe

Lekkie deski keramzytobetonowe

Nasze drewnopodobne deski keramzytobetonowe są idealną imitacją drewna, zalecamy tylko ich impregnację po zamontowaniu, dzięki czemu łatwiejsze będzie ich utrzymanie w czystości. Nie trzeba się martwić ich coroczną konserwacją, jak byłoby w przypadku prawdziwego drewna.

Mają szeroki wachlarz zastosowania. W budynkach: na tarasy, balkony. W architekturze ogrodowej: na ścieżki, alejki, pod altanki, grille, huśtawki, ławki.

Są lekkie, dzięki czemu łatwo się je montuje, ponadto powstają z tzw. “ciepłego betonu”, co oznacza, że nie przyjmują zimna z podłoża oraz nie nagrzewają się od promieni słonecznych.

Jak układać deski tarasowe? Jak zabezpieczyć deski tarasowe?

Na te pytania dotyczące układania desek keramzytobetonowych odpowiadają nasze wskazówki montażowe. Zostały one przygotowane przez naszych fachowców i odpowiadają na najczęściej zadawane pytania klientów.

Nie ma tam odpowiedzi na Twoje wątpliwości? Skontaktuj się z nami a pomożemy.

Deski tarasowe do ogrodu

Deski nie odkształcają się na skutek oddziaływania temperatur. W przeciwieństwie do innych płyt, w żaden sposób nie nagrzewają się od promieni słonecznych, ani też nie pobierają zimna z ziemi. Co więcej mają stosunkowo nieduży współczynnik przenikania ciepła oraz nasiąkliwość. 

Gdzie kupić deski keramzytobetonowe?

Deski keramzytobetonowe można kupić w naszym sklepie firmowym oraz we współpracujących z nami hurtowniami. Towar przygotowujemy na zamówienie. Od szybkości realizacji zależy ilość potrzebnych desek. W przypadku problemu z określeniem ile desek potrzeba na taras lub balkon? pomożemy w wyliczeniu.

PALETA KOLORÓW PŁYT

nowa paleta kolorów dedro

Płytka tarasowo-ogrodowa 40 x 40 x 4 cm

pustak_ogrodzeniowy_dedro-3

Deska tarasowo-ogrodowa 59,7 x 14,8 x 5 cm

pustak_ogrodzeniowy_dedro-2

Płytka tarasowo-ogrodowa 30 x 30 x 3 cm

pustak_ogrodzeniowy_dedro-1

Pieńki ogrodowe komplet ⌀24cm, ⌀37cm, ⌀38cm, ⌀43cm

pieki-zestaw