Altany

Altana ogrodowa Tesera
Przebywanie na świeżym powietrzu sprzyja zdrowiu. Jeśli dołączymy do tego dach, otrzymamy altanę, która może umilić pobyt na działce, w ogrodzie lub przy posesji. Altana ogrodowa Tesera to produkt dedykowany całej rodzinie. Konstrukcja wykonana z keramzytobetonu to idealne miejsce na relaks dla domowników i gościł. Dodatkowo cała altana jest przeznaczona do samodzielnego montażu, ponieważ składa się z gotowych modułów – bloczków i daszków z keramzytobetonu. Wszystkie elementy są barwione w masie. Model ma kolor piaskowy, który jest elegancki i łatwy w czyszczeniu.
Jakie są zalety zakupu altany?
Decydując się na gotową strukturę, nie trzeba martwić się o prace projektowe. Zakup produktu zaoszczędzi czas i pracę. Ponadto cała konstrukcja jest łatwa w montażu i znakomicie wpisuje się w krajobraz podwórka, ogrodu, działki lub terenu w mieście. Przez unikalny design altana ma swój klimat. Dodatkowym plusem jest cień, jaki daje w upalne dni. Altana ogrodowa Tesera to świetna alternatywa na spędzanie czasu latem i na wiosnę. Może ona uzupełnić długi spacer i być miłym miejscem, na przykład do rozpalenia grilla. Z całą pewnością przewiewne pomieszczenie zachwyci Twoich bliskich.
Czym jest keramzytobeton?
Altana ogrodowa została stworzona z materiału, który może być wykorzystany do budowy domu. Poznaj keramzytobeton, czyli beton wzbogacony keramzytem, który odpowiada za ciepłochronność i lekkość. Materiał ten uchodzi za wyjątkowo solidny i odporny na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo faktura keramzytobetonu jest atrakcyjna wizualnie i świetnie sprawdza się do tworzenia ogrodzeń i płyt do wykończenia wnętrz.
Jak kupić altanę?

Chcąc przejrzeć naszą pełną ofertę, odwiedź nasz sklep internetowy.
Znajdziesz tam zarówno kompletną altanę Tesera w kolorze piaskowym, jak i pojedyncze bloczki do jej budowy.
Pozostałe informacje znajdziesz u nas, w zakładce kontakt.

Naszą misją jest zmiana przestrzeni, która nas otacza, choć nie zawsze są to zmiany widoczne. Autorskie produkty i rozwiązania znajdują się w domach, w ogrodach i na elewacjach budynków.
Kontakt

ul. Bema 122,
87-720 Ciechocinek

54 283 65 05
504 026 991

biuro@walmar.net.pl

Masz pytania? Napisz