Ogrodzenie drewnopodobne DEDRO

Ogrodzenie drewnopodobne DEDRO z keramzytobetonu

Nasze ogrodzenie drewnopodobne jest produkowane z największą starannością, gdzie każdy bloczek jest dopracowany w najmniejszym szczególe, jednak nie zawsze taki sam.  Cechuje się również niepowtarzalnym charakterem imitacji drewna tworząc atmosferę sielskości i spokoju.

Jest ponadczasową, idealną oprawą architektury eksponującej drewno na elewacji. Ogrodzenie powstaje dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w postaci masy keramzytobetonowej i doskonale łączy nowoczesność z klasyką. Szeroka paleta kolorów sprawia, że nasze ogrodzenie trafia w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Faktura starej deski nadaje mu niezwykle naturalny efekt, i niewątpliwie, oryginalny, drewnopodobny wygląd obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Ogrodzenie palisadowe – więcej informacji

Niektórzy właściciele posesji od zawsze marzyli o drewnianym, majestatycznym ogrodzeniu, jednak rzeczywistość finansowa oraz skomplikowana konserwacja sprawia, że pomysł ogrodzenia z drewna spalił na panewce.

Więcej informacji na temat naszego ogrodzenia znajdziecie we wpisie na naszym blogu.

Jak zrobić ogrodzenie drewnopodobne z gotowych elementów?

Masz problem z zamontowaniem ogrodzenia? W naszej specjalnie przygotowanej instrukcji montażowej opisane jest krok po kroku jak powinno się wykonać ogrodzenie. Dodatkowo polecamy obejrzenie poniższego filmiku:

Bloczki i daszki – ceny i wymiary

Po informacje dotyczące cen i produkowanych wymiarów zapraszamy do naszego firmowego sklepu oraz do wspólpracujących z nami hurtowni.

W przypadku problemów z wyliczeniem potrzebnych ilości bloczków oraz daszków, zapraszamy do wysłania zapytania dotyczącego bezpłatnej wyceny. Więcej informacji można znaleźć tutaj.

PALETA KOLORÓW

nowa paleta kolorów dedro

Elementy systemu ogrodzeń DEDRO

ARANŻACJE OGRODZENIA DEDRO

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text.